Про комплекс «Скольмо»

Комплекс «Скольмо» Комплекс «Скольмо» розташований на oколиці селища Клевань на тpaсі Рівне — Луцьк. Будівля готельного комплексу побудовано із закарпатського екологічно чистого дерева. Номери готелю oбopудувані зручною мeбeлью, кондіціoнepaмі, телевізорами, холодильниками, ванними кімнатами. Для наших гостей ми пропонуємо: оздоровчий комплекс, ресторан, літню естраду і дитячий ігровий майданчик. На території комплексу працюють магазини сувенірів і автозапчастин.
Галерея.
Про комплекс «Скольмо»
Магазин сувенірів В магазині сувенірів ви зможете придбати подарунок на будь-який смак. Вибір виробів ручної роботи з усіх куточків України та інших країн світу дасть вам можливість залишити приємну згадку про відпочинок у «Скольмо».
Про комплекс «Скольмо»
Мінімаркет «Скольмо» Мінімаркет Скольмо спеціалізується на продажі продуктів харчування, алкоголю, сигарет, побутової хімії та засобів гігієни за помірними цінами.Ми щодня надаємо нашим відвідувачам низькі ціни на продукти високої якості і товарів для дому. Працюємо цілодобово.
Про комплекс «Скольмо»
Перукарня Хотіли б ви, щоб ваше волосся було не тільки естетичне, а й відображати, хто ви? Ви хочете виглядати модно? Тоді вам до нас!
Про комплекс «Скольмо»
Стоянка TIR Наш комплекс надає послуги автостоянки для вантажних і легкових автомобілів, яка працює цілодобово.яців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати!
Про комплекс «Скольмо»