Про комплекс «Скольмо»

Комплекс «Скольмо» Комплекс «Скольмо» розташований на oколиці селища Клевань на тpaсі Рівне — Луцьк. Будівля готельного комплексу побудовано із закарпатського екологічно чистого дерева. Номери готелю oбopудувані зручною мeбeлью, кондіціoнepaмі, телевізорами, холодильниками, ванними кімнатами. Для наших гостей ми пропонуємо: оздоровчий комплекс, ресторан, літню естраду і дитячий ігровий майданчик. На території комплексу працюють магазини сувенірів і автозапчастин.
Галерея.
Про комплекс «Скольмо»
ЛІТНЯ КОРЧМА Для великих компаній, як у літню спеку так і холодний зимовий час, пропонуємо банкетнi зали, де можуть зручно розміститися до 200 осіб.Банкетна зала, це:— місце знайомства та об’єднання родин молодят у день весілля;— місце затишного родинного свята (хрестин, дня народження, ювілею тощо);— місце святково-розважальних заходів у стилі «Етно» для дітей та дорослих (до дня Святого Миколая, Різдва, Великодня);— місце зустрічі випускників, друзів чи однодумців під час навчання чи святкування професійного дня, колективного відпочинку за містом.
Про комплекс «Скольмо»
Мінімаркет «Скольмо» Мінімаркет Скольмо спеціалізується на продажі продуктів харчування, алкоголю, сигарет, побутової хімії та засобів гігієни за помірними цінами.Ми щодня надаємо нашим відвідувачам низькі ціни на продукти високої якості і товарів для дому. Працюємо цілодобово.
Про комплекс «Скольмо»
Перукарня Хотіли б ви, щоб ваше волосся було не тільки естетичне, а й відображати, хто ви? Ви хочете виглядати модно? Тоді вам до нас!
Про комплекс «Скольмо»
Стоянка TIR Наш комплекс надає послуги автостоянки для вантажних і легкових автомобілів, яка працює цілодобово.яців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати!
Про комплекс «Скольмо»