Пам'ятки

СКОЛЬМОКомплекс "Скольмо" розташований на автомагістралі Н22 неподалік від селища Клевань. До послуг гостей соляна кімната, сауна з басейном, кімната відпочинку,фіто бочка, масаж, солярій, розважальний центр, безкоштовний Wi-Fi та безкоштовна приватна автостоянка. На Ваш вибір номери збудовані з екологічно чистої деревини. Українська кухня. Повне меню щоденних і святкових страв, закусок і напоїв ресторану " СКОЛЬМО " Ексклюзивний бар з розливним пивом «Скольмо», що його варять за найкращими чеськими традиціями, та усілякими напоями.
Клеванський замок Історія Клеванського замку бере свій початок з похмурого середньовіччя і тісно пов'язана з відомим іменитим родом князів Чарторійських. Судячи з їхнього родового герба, походження роду – литовське. Герб являє собою червоне поле, на якому скаче вправо на білому коні вершник. Він тримає в лівій руці піднятий щит, а в правій – меч. Назва „князь Клеванський” вперше зустрічається в письмових актах від 5 лютого 1442 року, де мова йде про розподіл земель серед синів князя Василя; звідти відомо, що внук Василя, Федір Михайлович, побудував у Клевані замок, оточив його з усіх сторін кам'яними стінами і глибокими ровами.
Тунель кохання За декілька кілометрів на схід від селища Клевань ви виявите стару залізничну колію. Вона завдовжки 4 кілометри і тягнеться до Оржівського деревообробного комбінату. Вздовж цієї колії неспроста ростуть дерева. Раніше у довколишніх селах розташовувались військові бази, дорогу до яких замаскували деревами. Їх з двох боків постійно підрізали, тому вони почали густо рости вгору. Через деякий час дерева утворили «живий коридор». Таким чином, на кілометровому відрізку залізничної смуги з'явився тунель.
Пересопниця, Культурно-археологічний ЦентрПересопниця – поселення на річці Стублі за 25 км від м.Рівне та 50 км від м.Луцьк . Назва поселення походить від слова «пересип», «гребля». Археологічні знахідки свідчать про проживання тут первісної людини від доби пізнього палеоліту. 1. Княжа столиця Х-ХІІІ ст.. Пересопниця є удільним князівством Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Перша літописна згадка – 1149 рік. Пересопницькі князі за літописом: В’ячеслав Мономахович, Гліб Юрійович, Андрій Юрійович (Боголюбський), Мстислав Юрійович, Мстислав Ізяславич, Володимир Андрійович, Мстислав Ярославович (Німий), Іван Мстиславович, Василько Романович. Місто зруйноване монголо-татарами у ХІV ст.. Уцілілим залишився княжий некрополь – Пречистенський православний чоловічий монастир. 2. У цьому монастирі протягом 1557-1561 р.р. було створено національний продукт ренесансної культури- ПЕРЕСОПНИЦЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ, перший повний переклад із староболгарської мови на давньоукраїнську Святого Письма